Το 2/2 το μπάσκετ με αμαξίδιο ενάντια στον Αστέρα Τρικάλων

Με όπλο το πολύ καλό τελευταίο δεκάλεπτο που έκανε ο Άρης επικράτησε με 44-42 του Αστέρα Τρικάλων.

Πιο δύσκολος από ότι αναμενόταν αποδείχθηκε ο δεύτερος αγώνας της κανονικής περιόδου για την ομάδα του Άρη που για αρκετά μεγάλο διάστημα του παιχνιδιού κυνηγούσε το σκορ όμως με όπλο την καλή του άμυνα κατάφερε να ανατρέψει την διαφορά στο τέταρτο δεκάλεπτο.

Κορυφαίοι για τους γηπεδούχους ήταν οι Τσιντάρης (15π.) Κεφαλάς (14π.) και Οικονόμου (9π.).

Ιάσονας Μίσχος

Όντας 14 ετών του δόθηκε η ευκαιρία να συνδυάσει την αγάπη του για τον Άρη και την δημοσιογραφία μέσω των "Α.Ν. 98.7" Πλέον Βρίσκεται στην οικογένεια του ''Yellow Radio FM 101.7'' από τις πρώτες στιγμές της δημιουργίας του...