Ερασιτέχνης
Τσαϊρέλης: «Κρατάμε τη νίκη και συνεχίζουμε την προσπάθεια μας»
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2020/02/tsairelis-volley-32.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Στο ρόλο που έπαιξε η κατάκτηση του πρώτου σετ στάθηκε ο Γιάννης Τσαϊρέλης. Ο κόουτς της γυναικείας ομάδας βόλεϊ του Άρη μίλησε για τη σπουδαία εκτός έδρας νίκη επί του Μαρκόπουλου.
Συγκεκριμένα είπε: «Εμείς είχαμε τη χαρά να έχουμε τη διαγώνια μας σε μεγάλη μέρα και φυσικά σημαντικό ρόλο έπαιξε η κατάκτηση του πρώτου σετ που ήταν μια μεγάλη μάχη. Στα άλλα δύο σετ είχαμε μεγάλα κενά διαστήματα στο τέλος, αλλά κρατάμε τη νίκη και συνεχίζουμε την προσπάθεια μας».