Βόλεϊ

Πάλεψε, προηγήθηκε 2-1 αλλά λύγισε στο τάι μπρέικ το γυναικείο βόλεϊ

Πάλεψε, αλλά δεν κατάφερε να πάρει μια ακόμη σπουδαία νίκη το γυναικείο βόλει

Η ομάδα του Τάκη Φλώρου μπορεί να έμεινε πίσω με 0-1 (14-25) στην συνέχεια όμως κατάφερε να “γυρίσει” το παιχνίδι, παίρνοντας το δεύτερο (25-22) και το τρίτο (28-26) σετ και προβάδισμα με σκορ 2-1.

Στην συνέχεια όμως οι κιτρινόμαυρες δεν βγήκαν ποτέ για το τρίτο σετ, ο Ολυμπιακός το πήρε με 9-25 με τον αγώνα να οδηγείται στο τάι μπρέικ.

Εκεί πάλεψε, αλλά δεν μπόρεσε να πάρει μια ακόμη σπουδαία νίκη, ηττήθηκε με 12-15 παίρνοντας πάντως τον έναν βαθμό.

Ιάσονας Μίσχος

Όντας 14 ετών του δόθηκε η ευκαιρία να συνδυάσει την αγάπη του για τον Άρη και την δημοσιογραφία μέσω των "Α.Ν. 98.7" Πλέον Βρίσκεται στην οικογένεια του ''Yellow Radio FM 101.7'' από τις πρώτες στιγμές της δημιουργίας του...