ΔιεθνήΠοδόσφαιροΠρογνωστικά

Δράση στο League Trophy

Στο Λιγκ Τρόφι και την αναμέτρηση ανάμεσα στην Κρου και την Γουίγκαν επικεντρώνεται το ενδιαφέρον.

Η Κρου «βραχυκύκλωσε» στο εντός έδρας παιχνίδι με την Κέιμπριτζ και θα λέγαμε πως σχεδόν παράτησε το παιχνίδι στο 2ο ημίχρονο. Το ματς ξεκίνησε με τις καλύτερες προϋποθέσεις και με προβάδισμα 2 τερμάτων για την Κρου στο ημίχρονο. Ωστόσο, στο 79’ δέχεται ένα τέρμα από αυτογκόλ για να ακολουθήσει το τελικό 2-2 στο 90+4’ απογοητεύοντας τους ανθρώπους της ομάδας. Αυτή ήταν και η 3η συνεχόμενη ισοπαλία. Στο Λιγκ Τρόφι βρίσκεται στην πρώτη θέση του ομίλου με 1 νίκη.

Απέναντι της έρχεται η φορμαρισμένη και ποιοτική Γουίγκαν, που επανήλθε στις…