Το “ντου” του Μπαρτζώκα στους διαιτητές σε ματς που “φόρτωσαν” με φάουλ τον Άρη! (vid)

Δείτε τι συνέβη…

Γίνονται “περίεργα” πράγματα σε ματς του ποδοσφαιρικού και του μπασκετικού Άρη φέτος… Οι “κίτρινοι” αδικούνται αλλά οι αντίπαλοι ζητάνε και τα… ρέστα!

Στο ματς της Κυριακής με αντίπαλο τον Ολυμπιακό, οι διαιτητές “φόρτωσαν” με φάουλ τον Άρη από το ξεκίνημα του ματς (0-8 τα φάουλ στην αρχή του αγώνα ενώ οι Νότε και Γκούντγουιν είχαν από 4 φάουλ στο τρίτο δεκάλεπτο), αλλά ο Μπαρτζώκας κάποια στιγμή μπήκε μέσα στο γήπεδο για να διαμαρτυρηθεί στους διαιτητές και μετά αποβλήθηκε. Δείτε το “ντου” που έκανε, σε σημείο που η ομάδα του ήταν μπροστά στο σκορ στο τέταρτο δεκάλεπτο…