Γενικά

Tο επίσημο πρόγραμμα του Reworks Festival 2017

Για δεύτερη συνεχή χρονιά το Reworks θα διαρκέσει 5 ημέρες. Η 13η έκδοση του Διεθνούς Μουσικού φεστιβάλ Reworks θα πραγματοποιηθεί από τις 13-17 Σεπτεμβρίου 2017.

Tο επίσημο πρόγραμμα του Reworks Festival 2017 είναι:

Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου
Μέγαρο Μουσικής
Reworks Agora
15:00 Reworks Agora+ και re:publica Thessaloniki (Συζητήσεις / Προβολές)
21.00 Συναυλία Hauschka (City Slang, GER)

Reworks Agora+ (Συζητήσεις / Προβολές / Συναυλία Hauschka) : 17 ευρώ
Reworks Agora (Συζητήσεις / Προβολές) :10 ευρώ
Reworks Agora Μειωμένο -φοιτητές, μαθητές, κάρτα ανέργων- (Συζητήσεις / Προβολές) :5 ευρώ
Reworks Agora+ και re:publica Thessaloniki (Συζητήσεις / Προβολές / Συναυλία Hauschka & re:publica Thessaloniki 11-13 Σεπτ.) : 40 ευρώ

Πέμπτη 14 Σεπτεμβρίου
Reworks Open Lab Aigli Open Air

20.30 – 21.30 Pollux Rose aka Nicola Regulus (Claap/Numb Capsule, GR)
21.30 -22.15 Tendts (Lower Parts, GR)
22.30 -23.30 Steve Hauschildt (Kranky, USA)

Reworks Library Aigli Geni Hamam
23.00 – 00.30 Cayetano (Klik Recs, GR)
00.30 – 02.30 Matt Black (Ninja Tune, UK)
02.30 – 04.00 Raj Pannu (Ninja Tune, UK)

είσοδος ελεύθερη

Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου
Resound/Echos of Thessaloniki Free Stage – οδός Ζεύξιδος
17.00 – 18.30 UnknownArtist (GR)
18.30 – 20.00 Bobby Obsy (GR)
20.00 – 21.30 Paul Anthonee (Lapsus, GR) & George Plakidis (Lapsus, GR)
21.30 – 23.00 George Adi (NON, GR)

Reworks Club Block33
23.30 – 01.00 Sera J (GR)
01.00 – 02.30 Senka (NON/Labrynth, GR)
02.30 – 04.00 Aleksi Perälä (AP Musik, FIN)
04.00 – 06.00 Ben Klock (Klockworks / Ostgut Ton, GER)

Reworks Warehouse Block33
23.00 – 01.00 Bazel (Pollux, FYROM)
01.00 – 03.00 Trikk (Innervisions, PT)
03.00 – 06.00 Dixon (Innervisions, GER)

One Day Pass : 20 ευρώ
Παρασκευή 15/9 @ Block33 – Σάββατο 16/9 @ FIX
2Day Pass : 45 ευρώ

Σάββατο 16 Σεπτεμβρίου
Reworks Warehouse FIX Complex
20.30 – 22:00 Nino Santos & Lightem (Genial Records, GR)
22.00 – 23.00 G-Ha (Sunkissed, NOR)
23.00 – 00.30 Paul Kalkbrenner (Sony Music, GER)
01.00 – 03.00 Hammer (Aus Music, UK)
03.00 – 06.00 Solomun (Diynamic, HR)

Reworks CU Club FIX Complex
23.30 – 00.30 CU OnStage Winner
00.30 – 03.30 Adriatique (Diynamic, CH)
03.30 – 04.30 Recondite (Ghostly / Plangent, GER)
04.30 – 06.30 Tijana T (Dystopian / Abe Duque Recs, SB)

Reworks Factory / Red Bull Music Academy FIX Complex
23.00 – 00.00 Yodashe (DIY music, UK)
00.15 – 01.30 Ata Kak (Awesome Tapes From Africa, GHA)
01.30 – 02.15 Giganta (Werkdiscs, GR)
02.30 – 04.00 Bicep (Aus Music, UK)
04.00 – 05.00 AND.ID (Mobilee, GR)
05.00 – 06.00 Rhyw (Avian, GR)

Reworks Air Stage FIX Complex
00.00 – 01.30 Arki (NON, GR)
01.30 – 03.00 Resound Contest Winner
03.00 – 04.30 Eddoh (Smile for a while, GR)
04.30 – 06.00 Symmetric (Steyoyoke, GR) & Future of Matter (Steyoyoke, GR)
06.00 – end Ison (NON, GR)

One Day Pass : 27 ευρώ
Παρασκευή 15/9 @ Block33 – Σάββατο 16/9 @ FIX
2Day Pass : 45 ευρώ

Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου
The Met Hotel Nuits Sonores Presents
16.00 – 17.30 Andreas Athineos (NON, GR)
17.30 – 18.30 Flooder (Pollux, FYROM)
18.30 – 21.00 Pablo Valentino (MCDE Recordings, FR)
21.00 – 00.00 Motor City Drum Ensemble (MCDE Recordings, GER)

Παρασκευή 15/9 @ Block33 – Σάββατο 16/9 @ FIX – Κυριακή 17/9 @ The Met hotel
3Day Pass :60 ευρώ (early bird)

YellowRadio.gr

Το ειδησεογραφικό Site για τους Αρειανούς. Από οπαδούς για οπαδούς!

Σχετικά άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Back to top button