Μπάσκετ
Στο ΟΑΚΑ ο Γκάλης για να δει την κόρη του! Μαζί του ο Παπανικολάου!
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2022/07/gkalis_papanikolaou_090.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Μετά από 15 χρόνια ο Νίκος Γκάλης βρέθηκε και πάλι στο ΟΑΚΑ. Η τελευταία φορά ήταν στον τελικό της Euroleague στο Final Four του 2007 στην αναμέτρηση του Παναθηναϊκού κόντρα στη ΤΣΣΚΑ.
Ο «μύθος» του ελληνικού μπάσκετ έδωσε το «παρών» στο κλειστό των Ολυμπιακών εγκαταστάσεων για να παρακολουθήσει την κόρη του, που συμμετείχε στο πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα «τσίρλιντινγκ».
Στο πλευρό του βρέθηκε και ο Δημήτρης Παπανικολάου.