Βόλεϊ
Κατώτερος των προσδοκιών στη Πυλαία
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/12/VOLEI-PAOK-ARIS-19292929.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Ήττα του Άρη από τον ΠΑΟΚ
Ο Άρης δεν πήρε… τίποτα από το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ, καθώς ηττήθηκε με 3-0 σετ. Υπήρχαν προβλήματα για το γυναικείο τμήμα βόλεϊ μιας και αγωνιζόταν χωρίς τη βασική διαγώνιο ενώ η αναπληρωματική του παίζει με πρόβλημα τον τελευταίο καιρό.
Ωστόσο, ο Άρης ήταν κατώτερος των προσδοκιών και είναι η μόνη ομάδα που ηττήθηκε με 3-0 από τον ΠΑΟΚ, ο οποίος φέτος είναι χαμηλά στη βαθμολογία, με μόλις δυο νίκες.
ΣΕΤ: 25-19, 26-24, 25-14