Ερασιτέχνης
Κάλεσμα στον κόσμο και επιστροφή στις νίκες ψάχνει η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Άρη
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2021/10/aris_gynaikes_volley_0009.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Ολοκληρώθηκε χωρίς προβλήματα η προετοιμασία του τμήματος βόλεϊ γυναικών του Άρη για το σημερινό (18:00) παιχνίδι με αντίπαλο τον ΖΑΟΝ. Στόχος για τις κιτρινόμαυρες είναι η επιστροφή στις νίκες μετά την κακή εμφάνιση στο Μαρκόπουλο.
Η ενημέρωση του κιτρινόμαυρου τμήματος αναφέρει:
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας για τον σημερινό αγώνα ενάντια στον ΖΑΟΝ στο γήπεδο της Μίκρας στις 18.00. Ένας αγώνας που η στήριξη των φίλων μας είναι απαραίτητη. Σας περιμένουμε στο γήπεδο.