Μπάσκετ
ΚΑΕ Άρης: “Τι ζήσαμε κι απόψε, παραμιλά όλη η Ελλάδα” (pics)
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/01/aris-poaok-basket_9090221.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Το… καπέλο στο μεγαλείο του κόσμου έβγαλε η ΚΑΕ Άρης για την πανέμορφη ατμόσφαιρα που δημιούργησαν οι φίλοι των κιτρινόμαυρων, σπρώχνοντας την ομάδα τους στη νίκη με 77-70 επί του ΠΑΟΚ.
Η κιτρινόμαυρη ΚΑΕ θέλησε να ευχαριστήσει τον κόσμο της ομάδας με την παρακάτω ανάρτηση, γράφοντας: “Τι ζήσαμε (κι) απόψε… Παραμιλά όλη η Ελλάδα και όχι μόνο… Και το «ευχαριστώ», πλέον, είναι λίγο…”.
![](http://i0.wp.com/www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2023/01/aris_kosmos2.jpg?w=708&ssl=1)
![](http://i0.wp.com/www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2023/01/aris_kosmos3.jpg?w=708&ssl=1)
![](http://i0.wp.com/www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2023/01/aris_kosmos4.jpg?w=708&ssl=1)
![](http://i0.wp.com/www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2023/01/aris_kosmos5.jpg?w=708&ssl=1)
![](http://i0.wp.com/www.pressaris.gr/wp-content/uploads/2023/01/aris_kosmos6.jpg?w=708&ssl=1)