Ποδόσφαιρο
Έβαλε πωλητήριο στον Απόλλωνα Σμύρνης ο Μονεμβασιώτης
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2022/06/monevansiotis-apollon-smirniis_004994.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Πωλείται όπως είναι… επιπλωμένος! Ο Παναγιώτης Μονεμβασιώτης έβαλε πωλητήριο στον Απόλλωνα Σμύρνης και ζητά να του κατατεθεί επίσημη έγγραφη πρόταση για όποιον ενδιαφέρεται να αποκτήσει την ΠΑΕ ως τις 25 Ιουνίου.
Αναλυτικά:
Η ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης ενημερώνει κάθε ενδιαφερόμενο για την απόκτηση των μετοχών της ΠΑΕ, ότι θα πρέπει να καταθέσει εγγράφως πρόταση έως τις 25 Ιουνίου 2022.