“Με λύσσα κόντρα στην ΑΕΚ – Εγκληματικό το μαρκάρισμα του Μπάμπα, που δεν πήρε κόκκινη”

Η ανακοίνωση του Σ.Φ. Άρη Ευόσμου

Αναφορά τόσο στη “μάχη” με την ΑΕΚ όσο και στο ματς με τον ΠΑΟΚ, έχει ο Σ.Φ. Άρη Ευόσμου. Αναλυτικά:

“Πάμε για τους δύο πρώτους ΤΕΛΙΚΟΥΣ της χρονιάς με το χανούμι.

Περιμένουμε την ομάδα να βγει στον αγωνιστικό χώρο με λύσσα,σε κάθε φαλτσοσφύριγμα να παίρνει καροτσάκι το διαιτητή και να φύγει με το διπλό.

Ο Σύνδεσμος θα είναι ανοιχτός την Τετάρτη από της 18:00 και μετά για το ματς κυπέλλου και το ευρωπαϊκό ματς του ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ στη Ρουμανία.

ΥΓ. 1 Στα πρώτα λεπτά του ματς,μπροστά στα μάτια του διαιτητή γίνεται ένα εγκληματικό μαρκάρισμα για φυλακή από το παίχτη (σ.σ. εννοούν τον Μπάμπα) που σκοράρει στο δεύτερο ημίχρονο.Ακόμα προσπαθούμε να καταλάβουμε πως τελείωσε το ματς χωρίς κόκκινη αυτός ο παίχτης.