“Κόλλησε” στο 0-0 και η Κ19 με τον Απόλλωνα

Σε ένα ματς με πολλές κάρτες (9 κίτρινες και 1 κόκκινη) κι ενώ ο Άρης είχε την υπεροχή, η ομάδα του Τόλη Τερζή δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη.

Η ομάδα του Τόλη Τερζή “κόλλησε” κι αυτή στο 0-0 με τον Απόλλων Σμύρνης και δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη.

Στο ματς βγήκαν 9 κίτρινες κάρτες (4 για τον Άρη και 5 για τον Απόλλωνα) με την αθηναϊκή ομάδα να δέχεται και κόκκινη στο 93ο λεπτό.

Ο Άρης προσπάθησε να εκμεταλλευτεί την αριθμητική του υπέροχη στα τελευταία λεπτά (6 λεπτά καθυστερήσεων δόθηκαν στον αγώνα) χωρίς αποτέλεσμα όμως κι έτσι οι βαθμοί μοιράστηκαν ισόποσα στις δύο ομάδες.