Εύκολη νίκη για το ποδόσφαιρο γυναικών

Με 4-0 και χωρίς να δυσκολευτεί το τμήμα του γυναικείου ποδοσφαίρου του Άρη πήρε φιλική νίκη στην Νάουσα.

Ενάντια στην Κ15 της Νάουσας αγωνίστηκε το γυναικείο ποδόσφαιρο του Άρη στα πλαίσια της προετοιμασίας του για την ερχόμενη σεζόν.

Από το πρώτο ημίχρονο η ομάδα του κ.Σπυριδωνίδη έδειξε πως έχει τον έλεγχο του αγώνα και πέτυχε δυο τέρματα στο πρώτο μέρος.

Παρόμοιο ήταν το σκηνικό και στην επανάληψη με τις κιτρινόμαυρες να πετυχαίνουν δυο ακόμη γκολ και να παίρνουν την νίκη με τελικό σκορ 4-0.

Ιάσονας Μίσχος

Όντας 14 ετών του δόθηκε η ευκαιρία να συνδυάσει την αγάπη του για τον Άρη και την δημοσιογραφία μέσω των "Α.Ν. 98.7" Πλέον Βρίσκεται στην οικογένεια του ''Yellow Radio FM 101.7'' από τις πρώτες στιγμές της δημιουργίας του...