Ποδόσφαιρο
«Ουρές» και σήμερα για τα διαρκείας και τα τελευταία εισιτήρια
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2019/07/μπουτικ-ουρα.jpg?resize=780%2C405&ssl=1)
Για μια ακόμη μέρα η «ουρά» έξω από την μπουτίκ, επιβεβαιώνει πως αύριο στο «Κλεάνθης Βικελίδης», ο κόσμος του Άρη θα δώσει ένα βροντερό «παρών».
Η διαδικασία συνεχίζεται κανονικά αν και όπως έγινε γνωστό τις τελευταίες ώρες έχουν μείνει πολύ λίγα διαθέσιμα εισιτήρια για τον αγώνα με την ΑΕΛ Λεμεσού. Παράλληλα συνεχίζεται και η διάθεση των καρτών διαρκείας για την νέα σεζόν 2019-2020.