ΒόλεϊΕρασιτέχνης
Έτοιμες για το Final 4 οι Νεανίδες του Άρη
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/02/neanides_final4-7.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Η ομάδα Νεανίδων του Άρη ξεκινάει σήμερα τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις για το Final 4 της ΕΠΕΣΘ, το οποίο θα διεξαχθεί στο Ε.Γ. Μίκρας το τριήμερο 5-7 Φεβρουαρίου.
Συγκεκριμένα, οι «κιτρινόμαυρες» υποδέχονται τον ΑΣ Ελπίς στις 20:00, στη Μίκρα. Οι υπόλοιποι αγώνες θα διεξαχθούν Δευτέρα στις 17:00 και Τρίτη στις 17:30, με αντιπάλους τον Αίας Ευόσμου και τον Π.Α.Ο.Κ., αντίστοιχα.
Ο Α.Σ. Άρης εύχεται καλή επιτυχία στα κορίτσια μας!