West ham: «Ο Σίλβα σκόραρε, ο Άρης κυριάρχησε και τώρα θέλει το κύπελλο»

Τα καλύτερα για τον Σάντε Σίλβα γράφουν στο Λονδίνο και την επίσημη σελίδα της Γουέστ Χαμ.

Αναλυτικά:

«Στην Super League της Ελλάδας ο Σίλβα ήρθε από τον πάγκο για τον Άρη και σκόραρε το τρίτο του γκολ στην σεζόν για μία μεγάλη νίκη με 3-0 απέναντι στον Ατρόμητο.

Ο Άρης κυριάρχησε στο γήπεδο σκοράροντας με τους Γκάνεα και Σάσα, με τον Σίλβα να έρχεται από τον πάγκο, με είκοσι λεπτά να παίξει. Δέκα λεπτά αργότερα έκανε την διαφορά με ένα εξαιρετικό τελείωμα για να ολοκληρώσει το ματς και να αφήσει την ομάδα του να δει μπροστά.

Τώρα ο Άρης πηγαίνει για να ανατρέψει το 2-1 του πρώτου γύρου απέναντι στον Ολυμπιακό για τον δεύτερο προημιτελικό του Ελληνικού κυπέλλου.