ΟΦΙ: Εξαιρετικός Χατζηπιρπιρίδης, έδωσε ασίστ και έφτασε μία ανάσα από γκολ!

«Λάμπει» με το ξεκίνημα της παρουσίας του στην Super League 2 ο -δανεικός από τον Άρη- Κώστας Χατζηπιρπιρίδης.

Ο νεαρός ποδοσφαιριστής μπορεί να μην ξεκίνησε βασικός, αλλά μπήκε στο γήπεδο μόλις στο 28ο λεπτό της αναμέτρησης, αλλάζοντας πλήρως την εικόνα του αγώνα.

Η ομάδα του σε εκείνο το σημείο ήταν ήδη πίσω με 0-2 στο σκορ, και ο νεαρός παίκτης έκανε ότι μπορούσε για να το αλλάξει αυτό. Προσέθεσε ενέργεια και ταχύτητα, ενώ έδωσε την ασίστ στον (πρώην του Άρη) Καλούδη Λεμονή για το 1-2.

Μάλιστα στο 82ο λεπτό και με το σκορ στο 2-3 έφτασε απέναντι στον τερματοφύλακα των Δραμινών, χωρίς όμως να καταφέρει να τον νικήσει και να γίνει ο απόλυτος MVP του γηπέδου.

Ιάσονας Μίσχος

Όντας 14 ετών του δόθηκε η ευκαιρία να συνδυάσει την αγάπη του για τον Άρη και την δημοσιογραφία μέσω των "Α.Ν. 98.7" Πλέον Βρίσκεται στην οικογένεια του ''Yellow Radio FM 101.7'' από τις πρώτες στιγμές της δημιουργίας του...