Μπάσκετ
Βγήκαν όλοι οι διαιτητές εκτός του Άρη! Η… απουσία Τσαρούχα, Παπαπέτρου
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/11/tsarouxa-pale-090.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Ένα πρωτοφανές γεγονός για τη Basket League.
Φτάνοντας αισίως στο μεσημέρι της Τετάρτης έχουν γίνει γνωστοί όλοι οι διαιτητές των πλέι-οφ, ενώ έχουν δημοσιοποιηθεί και οι διαιτητής των παιχνιδιών της elite league που θα πραγματοποιηθούν την Παρασκεύη.
Για έναν ανεξήγητο λόγο δεν έχουν γίνει όμως γνωστοί οι διαιτητές του Προημθέας-Άρης! Την ίδια στιγμή Τσαρούχα και Παπαπέτρου δηλαδή τα… αγαπημένα παιδιά του Λιόλιου, δεν έχουν οριστεί να σφυρίξουν σε κανένα από τα υπόλοιπα παιχνίδια.