ΒόλεϊΕρασιτέχνης
Το αψεγάδιαστο παιχνίδι του Μπίσετ!
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2024/02/volley-men-978.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Ένα εντυπωσιακό ματς από τον κεντρικό του Άρη!
Ο Τζούλιαν Μπίσετ έκανε τη διαφορά για τον Άρη στο παιχνίδι με τον Πανερυθραϊκό και βοήθησε την ομάδα του να πάρει τη νίκη με 3-0 σετ και μαζί ένα σημαντικό τρίποντο.
Στο παιχνίδι αυτό ξεχώρισε ο Μπίσετ, ο οποίος έκανε παρά… μία επίθεση το τέλειο παιχνίδι! Είχε 15 πόντους με 9/10 επιθέσεις και 6 μπλοκ, διαλύοντας το αντίπαλο μπλοκ και σβήνοντας τα φώτα όταν χρειάστηκε εκείνος να μπλοκάρει.