Ποδόσφαιρο
Τα είπαν Κουέστα και Λόπεθ
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/04/CUESTA-00112.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Ισπανικό… πηγαδάκι είχαμε μετά το παιχνίδι στα αποδυτήρια του “Κλεάνθης Βικελίδης”.
Ο τερματοφύλακας του Άρη, που δεν αγωνίστηκε στο χθεσινό φιλικό λόγω ενοχλήσεων στον προσαγωγό, τα είπε μετά το χθεσινό φιλικό με τον συμπατριώτη του και προπονητή του Εθνικού Άχνας, Άνχελ Λόπεθ.
O 40χρόνος τεχνικός που έχει προϋπηρεσία στο ελληνικό ποδόσφαιρο, καθώς έχει καθήσει στους πάγκους του Βόλου για μία σεζόν και Ατρομήτου για μόλις τρεις αγωνιστικές.