Μπάσκετ
Εκτός αποστολής ο Σταρκ, δεν παίζει με ΑΕΚ
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/12/stark-aris-sklask-29922929-1.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Τελικά ο Τζόναθαν Στάρκ δεν θα μπορέσει να ενισχύσει τις προσπάθειες της ομάδας μπάσκετ του Άρη, στον αγώνα με την ΑΕΚ στο γήπεδο των Άνω Λιοσίων.
Η ίωση που τον ταλαιπωρεί δεν του επιτρέπει να αγωνιστεί, παρά το ότι είναι με την ομάδα στην Αθήνα και προσπάθησε να τεθεί στη διάθεση του Γιάννη Καστρίτη.
Έτσι, ο Αμερικανός γκαρντ θα είναι ο ξένος παίκτης που μένει εκτός δωδεκάδας στην αναμέτρηση με την ΑΕΚ, με τους Χάρελ, Μπλούμπεργκς, Σανόγκο, Μπάνκστον, Γκάλινατ και Ντε Σόουζα να αγωνίζονται κανονικά.