Μπάσκετ
Ανεβάζει ρυθμούς ο Σταρκ
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2024/02/stark-aris-trento_090900990.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Ο Γιάννης Καστρίτης είδε τον Τζόναθαν Σταρκ να κάνει… βήματα μπροστά τα τελευταία 24ωρα, όπως και άλλοι παίκτες που αγωνίστηκαν κόντρα σε Μαρούσι και Περιστέρι με προβλήματα.
Σαφώς, σε περίπτωση που ο Αμερικανός γκαρντ είναι έτοιμος να επιστρέψει στο 100%, θα πρέπει να μείνει εκτός είτε ο Ριντ, είτε κάποιος από τη γραμμή των ψηλών, που είναι και το πιθανότερο.
Ο Άρης Midea θα πρέπει να «δηλώσει» την επιλογή των ξένων για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση ως τις 12:00 του Σαββάτου.