«Η επιτυχία συνεχίζεται»! Οι Σουηδοί παρακολουθούν στενά τον Σούντγκρεν

Στην πατρίδα του Σούντγκρεν συνεχίζουν να παρακολουθούν τις προσπάθειες του στην Θεσσαλονίκη.

Η ιστοσελίδα expressen.se αναφέρθηκε στην νίκη του Άρη, αλλά κυρίως στην εμφάνιση του Σούντγκρεν και το καλό διάστημα που διανύει.

«Ο Σούντγκρεν περνάει καλά στην Ελλάδα εδώ και αρκετό καιρό.

Η αρχική εφιαλτική περίοδος στο ξεκίνημα της καριέρας του στον Άρη έχει ξεχαστεί και πλέον είναι βασικός, ενώ πήρε μία ευκαιρία και από την Εθνική ομάδα της Σουηδίας. Η επιτυχία συνεχίζεται και σε συλλογικό επίπεδο, όπου σκόραρε το πρώτο του γκολ με τον σύλλογο την Κυριακή, όταν σκόραρε το 3-0 για την ομάδα του στο 37ο λεπτό.»