Ήττα για τον Χατζηπιρπιρίδη από το… κεφάλι του Κάσσου

Δεν κατάφερε ούτε αυτήν την φορά να πάρει την νίκη η ομάδα του ΟΦ, με τον Χατζηπιρπιρίδη να παίρνει λεπτά συμμετοχής.

Ο δανεικός από τον Άρη νεαρός ποδοσφαιριστής πέρασε στο γήπεδο στο 70ο λεπτό, με το σκορ να είναι ήδη στο 0-1. Η Ιεράπετρα πίεσε στο τελευταίο κομμάτι του παιχνιδιού, με τον Χατζηπιρπιρίδη μάλιστα να έχει ένα σουτ στην τελευταία φάση της αναμέτρησης.

Το ματς πάντως κρίθηκε από έναν «πρώην» του Άρη. Ο Πασχάλης Κάσσος είναι αυτός που με το κεφάλι έστειλε στο 66ο λεπτό την μπάλα στον Βασιλόγιαννη, ο οποίος μέσα από την μικρή περιοχή σκόραρε το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης.