Ποδόσφαιρο
Σήμερα το τελευταίο “αντίο” στον Μυροφορίδη
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/05/myroforidis-0090.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Σήμερα θα πουν συγγενείς και φίλοι το τελευταίο “αντίο’ στον Παύλο Μυροφορίδη, ο οποίος “έφυγε” χθες από τη ζωή σε ηλικία 43 ετών και έπειτα από πολύμηνη μάχη με την επάρατη νόσο.
Η κηδεία του θα γίνει στην Κοίλα Κοζάνης στις 13:00, με την ΠΑΕ Άρης να στέλνει στεφάνι, τιμώντας έτσι τον άνθρωπο που συνέβαλε τα μέγιστα στην επιστροφή της ομάδας στη φυσική της θέση, ενώ δεν αποκλείεται να υπάρχει και εκπροσώπηση.