Ερασιτέχνης
Πυγμαχία: Στην Ουγγαρία ο Άρης για το διεθνές τουρνουά Akos Toth Memorian
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2024/03/BOXING-49494949.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Για την πόλη Κόκα της Ουγγαρίας αναχωρεί σήμερα το τμήμα πυγμαχίας του Α.Σ Άρης, όπου θα λάβει μέρος στο διεθνές τουρνουά Akos Toth Memorian που θα πραγματοποιηθεί στις 8 και 9 Μαρτίου.
Η αποστολή αποτελείται από τους, Κωνσταντινούδη Πέτρο, Οικονόμου Νικόλαο, Ντίκο Κυριάκο και Ζιώγα Ερμή, ενώ τους αθλητές συνοδεύει ο προπονητής του τμήματος Γκαβέζος Γιώργος.