Ποδόσφαιρο
Νέος αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Άρης ο Παντζαρτζίδης!
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2020/10/pantzartzidis-mantzios-2349.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Νέος αντιπρόεδρος της ΠΑΕ Άρης ο Ευάγγελος Παντζαρτζίδης με πρωτοβουλία του ισχυρού άνδρα των “κιτρινόμαυρων”, Θοδωρή Καρυπίδη.
Στο πλαίσιο της διοικητικής ανάπτυξης της ΠΑΕ, ο υπεύθυνος κτηριακών εγκαταστάσεων που έχει αναλάβει πολλές φορές και τις ανακαινίσεις τόσο των γραφείων της ΠΑΕ όσο και της μπουτίκ και γνωστός, ο Ευάγγελος Παντζαρτζίδης θα αναλάβει χρέη αντιπροέδρου!
Μέσα στις επόμενες ημέρες θα ολοκληρωθεί το τυπικό της διαδικασίας, προκειμένου να αποκτήσει έναν πιο ενεργό ρόλο, προκειμένου η λειτουργία των “κιτρινόμαυρων” να είναι ακόμα περισσότερο εύρυθμη.