Με “Διάμα” χωρίς όμως δύο στην αποστολή για Άρτα!
![Με “Διάμα” χωρίς όμως δύο στην αποστολή για Άρτα!](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2018/04/panigiriko-1.jpg?resize=780%2C405&ssl=1)
Εκτός αποστολής έμειναν οι Μάρκος Ντούνης και Μπάμπης Παυλίδης, με τον πρώτο να έχει ενοχλήσεις και τον δεύτερο για προληπτικούς λόγους να μένει εκτός καθώς προέρχεται από τραυματισμό. O Δημήτρης Διαμαντόπουλος προπονήθηκε κανονικά σήμερα και συμπεριλαμβάνεται στα πλάνα του προπονητή του, παρά τις ενοχλήσεις που αισθάνθηκε χθες.
Η ενημέρωση της ΠΑΕ και οι παίκτες που πήρε μαζί του ο Δημήτρης Σπανός:
Ολοκληρώθηκε σήμερα το πρωί η προετοιμασία των ποδοσφαιριστών του ΑΡΗ για το αυριανό παιχνίδι με την ΑΕ Καραϊσκάκης στο Δημοτικό γήπεδο Αγ. Αναργύρων Άρτας (29/04, 17:00), στο πλαίσιο της 29ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League της αγωνιστικής περιόδου 2017-2018.
Μετά την ολοκλήρωση της προπόνησης, που έγινε στις εγκαταστάσεις του Δασυγένειου Αθλητικού Κέντρου, ο προπονητής της ομάδας μας, Δημήτρης Σπανός, ανακοίνωσε την αποστολή (θα αναχωρήσει το μεσημέρι για την ηπειρωτική πόλη), η οποία αποτελείται από 20 ποδοσφαιριστές, που είναι οι εξής:
Καντιμοίρης, Μαντζάρης, Ούγκο Σόουζα, Νίκιτς, Δεληζήσης, Πλατέλλας, Ιντζόγλου, Διαμαντόπουλος, Μπαστακός, Μπούρμπος, Πασάς, Βαλεριάνος, Τζανακάκης, Κάσσος, Μαραγκός, Μουμίν, Κανακούδης, Χαντί, Μπαργκάν, Λώττας.