Βόλεϊ
Βόλεϊ Γυναικών: Εκτός έδρας δοκιμασία το Σάββατο (28/01) με τον Ηλυσιακό
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2022/11/volley_women-090.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Η ομάδα βόλεϊ Γυναικών του Άρη ολοκλήρωσε χωρίς προβλήματα την προετοιμασία της εν όψει του αυριανού (28/01) αγώνα με τον Ηλυσιακό στο κλειστό «Α. Φώτσης», στις 19:30, στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής της Volley League Γυναικών.
Οι κιτρινόμαυρες αναχωρούν σήμερα (27/01) για Αθήνα (για δεύτερη φορά μέσα σε μια βδομάδα) για τον πολύ κρίσιμο βαθμολογικά αγώνα με τον Ηλυσιακό, όπου αποζητούν τη νίκη. Ο Α.Σ. ΑΡΗΣ τις εύχεται καλή επιτυχία.