Μπάσκετ
Super 3: «Σήμερα γεμίζουμε το Παλέ»
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2019/11/pale-kosmos-2109.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Η ανακοίνωση του συνδέσμου.
Με ανάρτηση του ο SUPER 3 καλεί τον κόσμο του Άρη να γεμίσει το Παλέ και να βοηθήσει την ομάδα να νικήσει στη σημερινή αναμέτρηση κόντρα στην Σλασκ για το EuroCup.
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/12/image-25.png?resize=1080%2C700&ssl=1)
Με ανάρτηση του ο SUPER 3 καλεί τον κόσμο του Άρη να γεμίσει το Παλέ και να βοηθήσει την ομάδα να νικήσει στη σημερινή αναμέτρηση κόντρα στην Σλασκ για το EuroCup.