Βόλεϊ
Όταν ο Φοιρός έπαιζε βόλεϊ με συμπαίκτη τον Χαριτωνίδη (photo)
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2018/12/13D16112-9082-4FAF-96C7-7A49E1280239.jpeg?resize=780%2C405&ssl=1)
Όταν ο Φοιρός ήταν… βολεϊμπολίστας, αρκετά χρόνια πριν στην Θεσσαλονίκη.
Μια φωτογραφία που ανέδειξε η σελίδα ARIS Retro 1914, αναδεικνύει την ιδιότητα του βολεϊμπολίστα (κανονικού βολεϊμπόλιστα, όχι τύπου… Πορτογαλίας), έχοντας μάλιστα ως συμπαίκτη τον Κώστα Χαριτωνίδη.
Δείτε εδώ:
“Αναμνηστική φώτο – 6ο Γυμνάσιο Αρρένων Θεσσαλονίκης… Μέσα σ’αυτή βρίσκονται δυο μεγάλοι Αρειανοί που τίμησαν, υπηρέτησαν και έδωσαν τα μέγιστα στον Σύλλογο.
Δεύτερος από αριστερά ο Γιώργος Φοιρός, τέταρτος από αριστερά ο Κώστας Χαριτωνίδης