Ερασιτέχνης
Ψάχνει επιστροφή στις νίκες
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2024/02/basket-women-389.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Με την Καλογήρου να είναι αμφίβολη και τη συμμετοχή της να κρίνεται την τελευταία στιγμή η ομάδα μπάσκετ γυναικών του Άρη θα αναζητήσει τη νίκη στο σημερινό (16:00) ματς με αντίπαλο την Ανόρθωσις Βόλου στο Nick Galis Hall, στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α2.
Οι «κιτρινόμαυρες» θέλουν να επιστρέψουν στις νίκες και ο ΑΣ Άρης έχει κάνει κάλεσμα στον κόσμο να στηρίξει την προσπάθεια των αθλητριών και να δώσει δυναμικό “παρών” σε ένα κρίσιμο παιχνίδι.