Ποδόσφαιρο
Το «Vamos Aris» από τον Τουμαζάτο με… φόντο το Conference League (pic)
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2020/12/toumazatos-099i88.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Το δικό του μήνυμα έστειλε ο Αγησίλαος Τουμαζάτος ενόψει των ευρωπαϊκών υποχρεώσεων του Άρη.
Ο γενικός διευθυντής της ΠΑΕ Άρης, Αγησίλαος Τουμαζάτος, ανήρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, μία φωτογραφία του Europa Conference League με το έμβλημα του Άρη, ενώ έγραψε χαρακτηριστικά: «Vamos Aris!».