Ερασιτέχνης
Το τμήμα στίβου του Άρη αναζητεί πληροφορίες για παλιό αθλητή του συλλόγου (photo)
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2020/04/stivos-aris.jpg?resize=405%2C304&ssl=1)
Ανακοίνωση εξέδωσε το «κιτρινόμαυρο» τμήμα στίβου καθώς αναζητεί από όποιον γνωρίζει, πληροφορίες για τον παλιό του παίκτη Σωτήρη Μάμαλη!
Δείτε αναλυτικά:
Το τμήμα στίβου του ΑΡΗ Θεσσαλονίκης αναζητεί πληροφορίες για τόν παλιό αθλητή του συλλόγου ΣΩΤΉΡΗ ΜΆΜΑΛΗ ο οποίος σύμφωνα με πληροφορίες τού παλαιού πρωταθλητή Μιχάλη Τσιακιρου το 1978 ήταν διοικητής τεθωρακισμένων στην Κύπρο . Ακολούθως γύρισε στην Ελλάδα και σύμφωνα πάλι με τίς ίδιες πληροφορίες διορίσθηκε διοικητής του 3ου Σώματος Στρατού με έδρα την Θεσσαλονίκη .
Παράκληση οποιος γνωρίζει κάτι σχετικό με τον αθλητή του συλλόγου μας ας ενημερώσει το τμήμα στίβου του ΑΡΗ Θεσσαλονίκης!!!!!!! (αναζητούμε κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας η κάποια πληροφορία για την οικογένεια )
Στην φωτογραφία διακρίνεται ο Σωτήρης Μάμαλης ( αριστερά ) με τον Γιώργο Μαρσέλο σε αγώνα πρόκρισης για την Εθνική Εφηβων.
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2020/04/stivos-aris-1.jpg?w=708&ssl=1)