Ποδόσφαιρο
Σύσκεψη εφ’όλης της ύλης Καρυπίδη-Μυροφορίδη-Ορφανίδη
![Μυροφορίδης σε παίκτες: "Πρέπει να διατηρηθούμε σοβαροί και να μην κινδυνέψουμε άλλη φορά από εδώ και στο εξής"](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2017/08/MYROFORIDIS-ORFANIDIS-PROETOIMASIA.jpg?resize=780%2C405&ssl=1)
H επιστροφή του Θοδωρή Καρυπίδη στη Θεσσαλονίκη, έδωσε και την ευκαιρία να τεθούν επί τάπητος, όλα τα ζητήματα που αφορούν την ΠΑΕ.
Ο 39χρονος επιχειρηματίας συναντήθηκε πριν το φιλικό με την Λάρισα, με τον στενό του συνεργάτη στην ΠΑΕ, Σίμο Ορφανίδη και τον τεχνικό διευθυντή της ομάδας, Παύλο Μυροφορίδη και συζήτησαν για όλα τα θέματα.
Μεταξύ αυτών και το φιλικό με την Μπόκα Τζούνιορς. Δεν αποκλείεται όπως υποστηρίχθηκε μέχρι την Τετάρτη να υπάρξει και νέα επίσημη ανακοίνωση, που θα επιβεβαιώνει πως το φιλικό θα διεξαχθεί εν τέλει στις 8 Νοεμβρίου.