Ποδόσφαιρο
Συνάντηση ποδοσφαιριστών, διοίκησης και τεχνικού τιμ στο Κλεάνθης Βικελίδης
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2019/12/kleanthis-vikelidis-8933.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Στο γήπεδο “Κλεάνθης Βικελίδης” υπήρξε σήμερα συνάντηση και συζήτηση μεταξύ της διοίκησης, του τεχνικού τιμ αλλά και των ποδοσφαιριστών ενόψει της συνέχειας, σε Πρωτάθλημα και Κύπελλο.
O Θόδωρος Καρυπίδης μετέφερε στους παίκτες την επιθυμία του για προσήλωση στους στόχους που είναι “ανοιχτοί” ακόμη στις δύο διοργανώσεις, σε πλέι-οφ και κύπελλο.
Όπως μεταφέρθηκε στους ποδοσφαιριστές, όλοι πρέπει να δώσουν το κάτι παραπάνω αυτή την περίοδο για να πετύχει η ομάδα τους στόχους της, ενώ τονίστηκε η απουσία του κόσμου που θα επιφέρει οικονομική ζημιά καθώς και την υποστήριξή τους που θα στερηθεί η ομάδα το Σάββατο.
Παράλληλα διαβεβαίωσε πως μέχρι το τέλος του μήνα θα έχουν τακτοποιηθεί όλες οι εκκρεμότητες προς τους ποδοσφαιριστές, ενώ ζητήθηκε να υπάρχει και μία προσοχή λόγω… κορωναιού.