Ποδόσφαιρο
Στο “Χ” το ντέρμπι με μεγάλη χαμένη ευκαιρία του Μορόν στο 44′!
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/12/aek-aris-moron-odubajo.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Τι έχει γίνει ως τώρα
Το πρώτο μέρους του ΑΕΚ-Άρης τελείωσε, δίχως σκορ. Οι “κίτρινοι” προσπαθούν να εκμεταλλευτούν τα κενά της “Ενωσης” σε αντιθέσεις, χάθηκε μια σημαντική ευκαιρία με τον Οντουμπάτζιο στο 6′ ενώ πριν την λήξη του ημιχρόνου ο Μορόν είχε μεγάλη στιγμή για το 0-1. Ο Οντουμπάτζιο κέρδισε την μπάλα έξυπνα από τα δεξιά και τροφοδότησε τον Μορόν. Ωστόσο ο Ισπανός έκανε ένα κακό τελείωμα και το ημίχρονο τελείωσε με 0-0.