Ποδόσφαιρο
Στο “Βικελίδης” η τελευταία προπόνηση!
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2021/04/proponisi-aris-podosfairo_90909033.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Ο Άρης ολοκληρώνει σήμερα την προετοιμασία του για το αυριανό (20/02, 19.30) ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ, με μία προπόνηση που θα γίνει το απόγευμα στο «Κλεάνθης Βικελίδης».
Ο Τόλης Τερζής θα κάνει τις τελικές δοκιμές ενδεκάδας ενόψει της αναμέτρησης και θέλησε να γίνει η προπόνηση της ομάδας στο γήπεδό της, καθώς σκοπεύει να προχωρήσει στα τελικά τεστ σε συνθήκες αγώνα. Έτσι, αποφασίστηκε η ομάδα να βρεθεί στο Χαριλάου, ώστε να δουλέψει αυτά που θέλει ο υπηρεσιακός τεχνικός των κιτρινόμαυρων. Μετά το τέλος της προπόνησης θα ανακοινωθεί και η αποστολή για το αυριανό ματς.