Μπάσκετ
Στη Θεσσαλονίκη ο Λιτλ!
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2020/10/little-mario-4543.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Στη Θεσσαλονίκη βρίσκεται εδώ και λίγη ώρα ο Μάριο Λιτλ, με τον Αμερικανό να εντάσσεται από αύριο στις προπονήσεις της ομάδας και να είναι στη διάθεση του Σάββα Καμπερίδη για την πρεμιέρα της Basket League.
Αναφέρει σχετικά η ΚΑΕ μέσω των social media:
«Στη Θεσσαλονίκη βρίσκεται εδώ και λίγη ώρα ο Mario Little. Ο νέος Αμερικανός παίκτης του ΑΡΗ ξεκίνησε το ταξίδι του από το Los Angeles και έφτασε λίγο μετά τις 23:00 στο αεροδρόμιο “Μακεδονία”, με ενδιάμεσο σταθμό το Μόναχο».