Μπάσκετ
Ποιον παίκτη του Άρη διάλεξε ο Χάρης Γιαννόπουλος ως τον… καλύτερο συμπαίκτη του ever
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2024/01/aris-toliopoulos-gallinat-katsivelis.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Τι είπε ο καλαθοσφαιριστής του Αμαρουσίου
Το Μαρούσι… ανέκρινε τον Χάρη Γιαννόπουλο, σε video που ανέβηκε στον επίσημο λογαριασμό του αθηναϊκού συλλόγου. Μεταξύ άλλων, ο έμπειρος παίκτης ρωτήθηκε για το ποιος ήταν ο καλύτερος συμπαίκτης… ever.
O Γιαννόπουλος επέλεξε έναν καλαθοσφαιριστή του Άρη και έναν του Ολυμπιακού. Τον Δημήτρη Κατσίβελη και τον Κώστα Παπανικολάου αντίστοιχα. Πέρυσι, ο Κατσίβελης συνεργάστηκε με τον Γιαννόπουλο στον Κολοσσό και μετέπειτα μετακόμισε στους “κίτρινους”.