Ποδόσφαιρο
Ναζλίδης: «Συνεχίζουμε…» (photo)
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2020/11/nazlidis-thomas_009iou8.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Ο Άρης ήταν ο κερδισμένος της 2ης αγωνιστικής των πλέι οφ, όπου με νίκη των κιτρινόμαυρων και σε συνάρτηση με τα υπόλοιπα αποτελέσματα, έφτασε στους 54 βαθμούς ,ενώ παράλληλα μεγάλωσε η διαφορά από τους διώκτες του.
Δείτε παρακάτω την ανάρτηση του Θωμά Ναζλίδη, ο οποίος πόσταρε φωτογραφία μαζί με τον Δημήτρη Νιαρχάκο, εκφράζοντας την ικανοποίησή του για την πορεία του Άρη:
![](http://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/169252078_297500068404068_2542291697310674798_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-3&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=6XCI5j23Xq8AX9tfGjT&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=b6a78af00fbb68ced8a590e61899450b&oe=608EF17D)