ΒόλεϊΕρασιτέχνης
Νίκη με τον κόσμο στο πλευρό του
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/11/volley-ginaikeio-volley-09088551.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Η ομάδα βόλεϊ γυναικών του Άρη ολοκλήρωσε χωρίς προβλήματα την προετοιμασία της και υποδέχεται σήμερα στη Μίκρα τον ΑΟ Θήρας, στις 17:00, στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής της Volley League.
Ο Α.Σ. Άρης καλεί όλους τους φιλάθλους της ομάδας να δώσουν δυναμικό «παρών» και με «όπλο» τη φωνή μας να ωθήσουμε τα κορίτσια μας στη νίκη.
*Σημειώνεται ότι θα υπάρχει γενική είσοδος πέντε (5) ευρώ, με την προπώληση να ξεκινάει πριν την έναρξη του αγώνα, ενώ ισχύει κανονικά το ενιαίο εισιτήριο διαρκείας.