Ποδόσφαιρο
Με νέα πρόσωπα η αποστολή για τη Σπάρτη
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2018/05/FB_IMG_1526308275154.jpg?resize=720%2C405&ssl=1)
Με νέα πρόσωπα τους Κλιγγοπουλο Τσούμανη και Λωττα θα ταξιδέψει ο Αηρς στη Σπάρτη.
Την αποστολή για τον αγώνα με την Σπάρτη ανακοίνωσε ο Δημήτρης Σπανός μετά την ολοκλήρωση της σημερινής προπόνησης.
Συγκεκριμένα στην πρωτεύουσα της Λακωνίας θα ταξιδέψουν οι: Καντιμοιρης, Μαντζαρης ,Νικιτς, Δεληζησης Διαμαντόπουλος , Μπαστακος , Πασάς Τζανακακης, Μουμιν, Κανακουδης , Χαντι , Μπάργκαν , Τσούμανης, Λωττας ενώ για πρώτη φορά θα ταξιδέψει με την αποστολή της ομάδος για επίσημο αγώνα ο Δημήτρης Κλιγγοπουλος.