Μπάσκετ
Μήνυμα αγάπης από τον Μπουσβάρο (photo)
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2019/04/ΜΠΟΥΣΒΑΡΟΣ.jpg?resize=780%2C405&ssl=1)
O Δημήτρης Μπουσβάρος μετά την τρίτη θέση που πέτυχαν οι παίκτες του στο Πανελλήνιο Εφήβων, δημοσίευσε μια φωτογραφία εκτός αγωνιστικού χώρου με ένα μήνυμα αμοιβαίας αγάπης
Η ανάρτηση του προπονητή του Άρη:
«Σε ότι δίνεις αγάπη στο τέλος επιστρέφει πίσω. Basketball is more than a game, it’s life (μτφ: Το μπάσκετ είναι πολλά περισσότερα από ένα παιχνίδι, είναι ζωή)»