Ποδόσφαιρο
Κ15: Ήττα για τον Άρη
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/03/k15-aris-k15-009.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Εντός έδρας ήττα γνώρισε η Κ15 του Άρη για την 7η αγωνιστική του σχετικού πρωταθλήματος της Super League, που υποδέχθηκε τον ΠΑΟΚ στο γήπεδο του Φιλύρου κι έχασε με σκορ 2-1.
Οι κιτρινόμαυροι προηγήθηκαν στο 50′ με γκολ του Μ. Παπαδόπουλου, οι φιλοξενούμενοι ωστόσο σκόραρα δύο φορές στη συνέχεια με τον Σουβλατζή στο 65′ και στο 76′.
Εντός έδρας ήττα γνώρισε η Κ15 του Άρη για την 7η αγωνιστική του σχετικού πρωταθλήματος της Super League. Οι Κιτρινόμαυροι υποδέχθηκαν τον ΠΑΟΚ στο γήπεδο του Φιλύρου κι έχασαν με σκορ 2-1.
Η σύνθεση του Άρη: Συγκουρλής, Παπαδόπουλος Μ., Βοριαζίδης, Ευστρατίου, Γέργος, Οικονομίδης, Κυριαζής, Σιούτας, Κάλφας (60’ Τοζίδης), Παπασαραφιανός (55’ Βανδήρας), Παπαδόπουλος Ο.