Ποδόσφαιρο
Κινείται νομικά εναντίον της Sportday ο Θόδωρος Καρυπίδης
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2023/03/karypidis_93922.jpg?fit=1200%2C675&ssl=1)
Στην αντεπίθεση ο Θεόδωρος Καρυπίδης για τη φωτογραφία που έχει κυκλοφορήσει από χθες με τον ίδιο και την προσπάθεια στοχοποίησης του Άρη για ακόμη μία φορά.
Μία φωτογραφία την οποία η Sportday έχει στο σημερινό της πρωτοσέλιδο και μάλιστα με τίτλους που εξυπηρετούν ξεκάθαρα σκοπούς άλλων!
Ο ισχυρός άνδρας της ΠΑΕ Άρης κατέθεσε αγωγή και θα κάνει το ίδιο με όποιον αναπαράγει τη συγκεκριμένη φωτογραφία ή την έχει ήδη δημοσιεύσει από χθες το βράδυ που άρχισε να κάνει τον γύρο του διαδικτύου.