Ποδόσφαιρο
Ιωάννου: «Μεγάλη προσπάθεια από τα αγόρια χθες, πάμε τώρα για την Τρίτη!» (pic)
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2021/01/ioannou-proponisi-aris-omadiki-95441.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Ο σκόρερ του χθεσινού αγώνα για τον Άρη, Νίκος Ιωάννου έδωσε συγχαρητήρια στους συμπαίκτες του για την εμφάνιση στη Ριζούπολη ενώ δήλωσε έτοιμος για το ματς της Τρίτης κόντρα στην ΑΕΛ.
Ο Κύπριος αμυντικός των “κιτρινόμαυρων” δημοσίευσε το παρακάτω στιγμιότυπο από την αναμέτρηση κόντρα στον Απόλλωνα με το μήνυμα: «Μεγάλη προσπάθεια από τα αγόρια χθες, πολύ χαρούμενος που σκοράραμε, πάμε τώρα για την Τρίτη!».
Δείτε την σχετική ανάρτηση: