Μπάσκετ
Η επίτιμη καλεσμένη του Γουλιέλμου
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2019/04/slider-new3-114.jpg?resize=780%2C405&ssl=1)
Στο Παλέ παρευρέθηκε σήμερα, ως προσκεκλημένη της ΚΑΕ και του Δημήτρη Γουλιέλμου, μια από τις πιο πετυχημένες Ελληνίδες επιχειρηματίες.
Μαζί με τον Δημήτρη Γουλιέλμο κάθισε η Θεσσαλονικιά, Έλενα Αμβροσιάδου, για να παρακολουθήσει τον αγώνα Άρης – Κύμη. Η κ. Αβροσιάδου μεταξύ άλλων επιλέγεται τα τελευταία χρόνια σταθερά στις 50 ισχυρότερες γυναίκες στο χώρο των hedge funds, με δράση σε παγκόσμιο επίπεδο.