ΜπάσκετΠοδόσφαιρο
Η αφίσα του φιλικού στο “Κλεάνθης Βικελίδης” (photo)
![](http://i0.wp.com/yellowradio.gr/wp-content/uploads/2019/02/52276841_262372154661926_1952716995774382080_n-e1550416503736.jpg?resize=780%2C405&ssl=1)
Την αφίσα του φιλανθρωπικού φιλικού αγώνα για την στήριξη του Δημήτρη ανάρτησε στο πίνακα του “Κλεάνθης Βικελίδης”, η ΠΑΕ Άρης.
Η ΠΑΕ Άρης στηρίζει την προσπάθεια που γίνεται για τον Δημήτρη. Πέρα των άλλων δεν “δίστασε” να βάλει την αφίσα του αγώνα που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου στις 18:00 έτσι ώστε να καλέσει τον κόσμο να παρευρεθεί.